POWRÓT
     2011-07-29 00:00:00

Ania Wyszkoni - Graj chłopaku graj.


Wideoklip powstał podczas dwóch majowych koncertów Ani i Jej przyjaciół, a za jego realizację ponownie odpowiada ekipa Nova Group (ta sama, która wyprodukowała "francuski" klip do "Wiem, że jesteś tam").
Teledysk w pełni oddaje koncertową energię, entuzjazm i radość, jakie biją ze sceny podczas każdego występu Ani i Jej zespołu.
Ten klip to dowód wielkiej muzycznej przyjaźni, jaka połączyła kilkanaście osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie. To dowód pasji i serca, które wkładają w każdy koncert. To w końcu zapis niesamowitej atmosfery, jaka panuje na każdym koncercie po drugiej stronie barierek czyli wśród Was.
To dzięki Wam każdy koncert jest dla całego naszego zespołu niezwykłym, mistycznym przeżyciem i to Wy sprawiacie, że ta energia przez blisko dwie godziny krąży między sceną a widownią.
Kto jeszcze nie uczestniczył w tej uczcie na żywo, może teraz obejrzeć jej namiastkę w teledysku "Graj chłopaku graj", a potem czym prędzej pojawić się na kolejnym koncercie Ani Wyszkonii!

Trasę koncertową można śledzić na stronie www.aniawyszkoni.pl/terminarz

ZOBACZ KLIP

/mm/ts/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION