POWRÓT
     2012-10-24 00:00:00

Bankowa nagroda dla ZUS.


Kapituła zakończonego w Warszawie VII Kongresu Gospodarki Elektronicznej przyznała Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych nagrodę "Patrona Roku" za działania na rzecz promocji idei ubankowienia wśród polskich emerytów. ZUS jest szczególnie aktywny na tym polu od 2010 roku.

Wtedy to ZUS, wspólnie z Bankiem Handlowym SA i Bankiem Pocztowym SA, przeprowadził pilotażową akcję promocyjno-informacyjną na terenie Łodzi oraz Trójmiasta. Akcja o zasięgu ogólnopolskim ruszyła z kolei wiosną 2012 roku, a wyłonionymi w konkursie patronami zostali Bank Pekao SA oraz ponownie Bank Pocztowy SA.

Wspólne działania mają na celu zaprezentowanie potencjalnym klientom korzyści płynących z posiadania rachunku bankowego i karty płatniczej. Biorące udział w przedsięwzięciu banki tak przygotowały oferty rachunków, aby maksymalnie sprostać potrzebom świadczeniobiorców (bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunków przez dwa lata, proste procedury towarzyszące ich założeniu).

Obecnie już 59,2 proc. klientów ZUS przekazuje świadczenia emerytalno-rentowe na rachunek bankowy. Pięć lat temu wskaźnik procentowy wynosił równe 50.

Redakcja: Rzecznik Prasowy ZUS

/zus.pl/

/zus.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION