POWRÓT
     2016-06-15 00:00:00

Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.


11.czerwca 2016 roku, odbyła się druga edycja Biegu im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Wydarzenie upamiętnia wyczyn bohatera filmu „Miś” Stanisława Barei. Zadanie uczestników sprowadza się do pokonania klatką schodową XXX pięter Pałacu Kultury i Nauki.

Teoretycznie dość prosta czynność w praktyce okazuje się morderczą walką.
- Do 15-go piętra człowiek jest taki świeżo wypoczęty. Po piętnastym piętrze zaczyna się pierwszy kryzys - wspomina Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent m.st. Warszawy. Z relacji pana wiceprezydenta wynika, iż najgorsze jest ostatnie piętro, gdzie stopnie podobno różnią się jedynie centymetrem, ale już po 28 piętrach ten jeden centymetr robi dużą różnicę.

Dla uczestników biegu, największym wyzwaniem jest walka z własnymi słabościami. Sam fakt dotarcia do mety, motywuje do uczestnictwa w kolejnej edycji wydarzenia.
- Na pewno się szykuję na to, żeby w przyszłym roku poprawić swój czas, spróbuję dojść do 6 min - to cel na przyszły rok. - oznajmił wiceprezydent Jarosław Jóźwiak.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ

/ts/

/fot.redakcja/ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa - SPORT - Warszawa - Ochota


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION