POWRÓT
     2014-10-18 00:00:00

Budujmy wspólny front dla ochrony krajobrazu.


"Gdzie chcemy żyć – Krajobraz Polski" - to temat wtorkowej konferencji w Pałacu Prezydenckim organizowanej w ramach Forum Debaty Publicznej "Samorząd Terytorialny dla Polski". - Budujmy wspólny front dla ochrony krajobrazu - apeluje minister Olgierd Dziekoński.

Zaproszeni goście będą dyskutowali m.in. o tym, co jest największym zagrożeniem dla dobrej przestrzeni, kto powinien działać na rzecz pozytywnych zmian, a także jakie są najpilniejsze inicjatywy legislacyjne wpływające na jakość naszego otoczenia.

Zanim rozpocznie się konferencja przed Pałacem Prezydenckim zostanie otwarta wystawa zorganizowana przez redakcję „Architektura-murator” pt. „Krajobraz dobry i zły". Redakcja przeprowadziła konkurs fotograficzny, którego celem było pokazanie dobrych i złych przykładów ludzkiej ingerencji w objęty ochroną krajobraz w Polsce.

Konferencja "Gdzie chcemy żyć – Krajobraz Polski" odbędzie się we wtorek 21 października 2014 r. o godz. 11:00. Dyskusja będzie transmitowana na stronie www.prezydent.pl i na oficjalnych profilach Prezydenta RP na portalach społecznościowych.

/fot.redakcja//Prezydent.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION