POWRÓT
     2017-12-08 00:00:00

Choinka i koncert na Placu Narutowicza w najbliższą sobotę.


W sobotnie popołudnie, 9 grudnia zapraszamy na Ochotę - na Placu Narutowicza rozbłyśnie piękna iluminacja i wystąpi Katarzyna Cerekwicka. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 i potrwa do 19.00.

Tego dnia świąteczna iluminacja rozbłyśnie w centrum stolicy i Ochota też zaprezentuje swoje odświętne oblicze. Na placu Narutowicza stanie 11-metrowa choinka i towarzyszące jej dekoracje. Na scenie pojawi się gwiazda - Katarzyna Cerekwicka, a wcześniej w doskonały nastrój wprawią nas utalentowane artystki ze Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. Na zakończenie pokaz laserowy.W sobotę rozpocznie się także kiermasz świąteczny, który w tym roku potrwa aż do 23 grudnia. Na stoiskach będzie można kupić ozdoby świąteczne, stroiki, drobne upominki, zabawki oraz wyroby rękodzielnicze i tradycyjne produkty spożywcze, np. wędliny, ciasta, czy sery. Podczas dwutygodniowego jarmarku przewidujemy także różne atrakcje - pokazy, degustacje, konkursy i animacje dla dzieci.

/urzadochota.waw.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa - Warszawa - Ochota


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION