POWRÓT
     2018-01-01 00:00:00

Druga edycja konkursu Podatkowi liderzy rozstrzygnięta.


W konkursie „Podatkowi liderzy" studenci i absolwenci zgłaszali swoje wizje podatków przyszłości. Laureaci mogą liczyć na płatny staż w Ministerstwie Finansów oraz udział w grupie roboczej, która zajmuje się tworzeniem nowych rozwiązań podatkowych.

Tworzenie nowych rozwiązań podatkowych, dostosowanie prawa do rozwoju techniki i szybko zmieniających się technologii to jedno z najważniejszych zadań Ministerstwa Finansów. To także temat przewodni drugiej edycji konkursu „Podatkowi liderzy". Jak będą wyglądać podatki w dobie czwartej rewolucji przemysłowej? Czy powstaną podatki przyszłości, które pomogą odbudować wpływy do budżetu i stworzyć przyjazny i prosty system podatkowy?

Na te pytania odpowiadali uczestnicy drugiej edycji konkursu „Podatkowi liderzy", którą rozstrzygnięto 22 grudnia 2017 r. Komisja konkursowa wyłoniła 12 laureatów, którzy otrzymają propozycje płatnych staży w Ministerstwie Finansów oraz włączenia się do dyskusji na temat aktualnych wyzwań, które stoją przed polskim prawem podatkowym.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w czerwcu 2017. Wówczas 14 laureatów w trakcie miesięcznych praktyk poznawało tajniki pracy nad nowymi rozwiązaniami podatkowymi.

Laureaci konkursu:

Maciej Flis
Bartosz Gryziak
Klaudia Jędrzejczyk
Łukasz Kuśmierz
Piotr Legun
Tomasz Modrzejewski
Magdalena Myszkowska
Mateusz Ożdżeński
Małgorzata Smreczak
Mateusz Soszyński
Krzysztof Szczęśniak
Aleksandra Wisławska.
/mf.gov.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION