POWRÓT
     2012-02-25 00:00:00

Dwaj nastolatkowie wpadli pod pociąg.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności potrącenia przez pociąg towarowy dwóch nastolatków. Stan jednego z nich lekarze oceniają jako krytyczny. Drugi ma uraz ręki. W miejscu wypadku byli z kilkoma rówieśnikami.

O wypadku, do którego doszło dzisiaj krótko przed godziną 4 w rejonie stacji kolejowej Bytom – Karb, policjantów powiadomił dyspozytor z pogotowia ratunkowego. Śledczy ustalili, że w nocy na torowisku znajdowała się grupa kilku osób w wieku około 16-17 lat. Jeden z nich, mający 17 lat mieszkaniec Miechowic, dostał się bezpośrednio pod koła przejeżdżającego składu towarowego, w skutek czego doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, które według oceny lekarzy zagrażają jego życiu. Ranny w rękę został też młodszy o rok mieszkaniec Karbia, którego opatrzyli lekarze w szpitalu dziecięcym w Chorzowie. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu.

/www.slaska.policja.gov.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION