POWRÓT
     2016-04-12 00:00:00

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.


13 kwietnia 2016 roku (środa) o godz. 11.00 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą weźmie udział w uroczystościach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

W Ogrodzie Pałacu Prezydenckiego zasadzony zostanie Dąb Pamięci, poświęcony Ofiarom Zbrodni Katyńskiej. Po zasadzeniu Dębu Pamięci planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

O godzinie 12:30 w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego Podsekretarz Stanu KPRP Wojciech Kolarski rozpocznie lekcję historii poświęconą Zbrodni Katyńskiej. Następnie odbędzie się wykład multimedialny na podstawie scenariusza opracowanego w porozumieniu z Biurem Edukacji Publicznej IPN oraz Stowarzyszeniem Parafiada.

/fot.redakcja//Prezydent.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Prezydent - Andrzej Duda


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION