POWRÓT
     2012-09-17 00:00:00

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.


Dziś rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jego kulminacją będzie obchodzony w piątek, 22 września, Dzień bez Samochodu. W tym dniu komunikacja miejska w Warszawie będzie bezpłatna. Już dziś warto przetestować alternatywne wobec samochodu środki transportu.

Metrem, rowerem, czy może autobusem? Warszawa oferuje wiele alternatyw dla podróżowania własnymi czterema kółkami. Wybierając komunikację publiczną możemy nie tylko przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska i ograniczenia korków, ale również oszczędzić czas i pieniądze przeznaczone na benzynę.

Nieprzekonani do idei pokonywania codziennych miejskich tras za pomocą transportu zbiorowego – w całości bądź jedynie na wybranych odcinkach – będą mogli 22 września całkowicie za darmo przekonać się na własnej skórze, jak sprawdza się w ich przypadku podróżowanie komunikacją publiczną. Bez biletu będzie można tego dnia podróżować nie tylko autobusami, tramwajami i metrem, ale również pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej (w ramach oferty Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD). Bezpłatnie będzie można również korzystać z parkingów Parkuj i Jedź./um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION