POWRÓT
     2014-08-22 00:00:00

Ewa Bugdoł weźmie udział w biciu Rekordu Guinnessa.


Ewa Bugdoł, pięciokrotna Mistrzyni Polski w triathlonie długim zapowiedziała swój udział w biciu Rekordu Guinnessa w Nordic Walking. Do ustanowienia nowego potrzeba co najmniej 1027 zawodników. Wydarzenie odbędzie się 30 sierpnia w Szymocicach, zapisy trwają do 27 sierpnia.

Ewa Bugdoł weźmie udział w biciu Rekordu Guinnessa


Próba pobicia Rekordu Guinnessa w liczbie osób biorących udział w Nordic Walking odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia, w Szymocicach. Do pokonania jest malownicza i bardzo łatwa trasa licząca ok 3,5 km wyznaczona leśnymi duktami rudzkich lasów.

W wydarzeniu swój udział zapowiedziała Ewa Bugdoł, pięciokrotna Mistrzyni Polski w triathlonie długim. Obecnie zawodniczka przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które odbędą się już 21 września w Chinach. Jednak znalazła chwilę w swym napiętym grafiku, aby z innymi uczestnikami wziąć udział w biciu Rekordu Guinnessa. - Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału. Można spędzić rodzinnie i aktywnie czas na świeżym powietrzu, oraz przyczynić się do historycznego pobicia Rekordu Guinnessa - zaprasza triathlonistka. Wydarzenie uświetni jubileusz 65-lecia firmy RAFAKO S.A., ale do udziału w próbie zapraszamy wszystkich; impreza ma charakter otwarty i udział w niej jest bezpłatny.


Ponad 800 osób już wpisało się na listę uczestników. Obecny rekord został ustanowiony w 2006 r. w Szwecji. Pobicie go będzie więc sukcesem na międzynarodową skalę. - To w końcu bardzo pozytywna inicjatywa, promująca aktywny tryb życia. Podejmijmy wyzwanie! Pokażmy, że potrafimy się zmobilizować i połączyć siły - zachęca Ewa Bugdoł.

Przypominamy, że zapisy trwają do 27 sierpnia. Każdy kto wraz z Ewą Bugdoł oraz pozostałymi miłośnikami Nordic Walking, chce pobić Rekordu Guinnessa, powinien już dziś wpisać się na listę. Regulamin wydarzenia, jak również formularz zapisów jest dostępny na specjalnej stronie www.rafakobijerekord.pl, w zakładce ZAPISY. W witrynie internetowej zawarty jest także szczegółowy harmonogram próby bicia rekordu oraz dodatkowe informacje.

* * *

RAFAKO S. A. jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”. Kapitał zakładowy wynosi 139.200.000,00, zł.

ODWIEDŹ PROFILE: SPORT


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION