POWRÓT
     2012-02-22 00:00:00

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA 2012


Do 4 marca br. Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego czeka na zgłoszenia artystów chcących wziąć udział w festiwalu FAZA 2012.

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych (w skrócie: FAZA) to organizowany od 2006 roku przegląd amatorskich formacji muzycznych. FAZA od początku swojego istnienia cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno młodych artystów, jak i fanów dobrej muzyki.

Spośród ponad stu nadsyłanych corocznie zgłoszeń wybranych zostaje dziesięć zespołów, które rywalizują o cenne nagrody i możliwość występu podczas Juwenaliów Śląskich. Zwycięzcę wyłania jury, w skład którego wchodzą znani muzycy i dziennikarze muzyczni. Od trzech lat po wyłonieniu zwycięzców na scenie pojawia się profesjonalna kapela. Do tej pory dla studentów zagrały m.in. Hurt, Czesław Śpiewa, Koniec Świata, Habakuk, Akurat czy Acid Drinkers.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 29 do 30 marca 2012 r. w klubie studenckim „Straszny Dwór” w Katowicach-Ligocie.

Koordynatorem wydarzenia jest Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.

www.fazafestiwal.pl

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION