POWRÓT
     2013-04-09 00:00:00

Groził rodzinie bronią


Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu terroryzował bronią swoją rodzinę. Nikt nie odniósł obrażeń. W akcji uczestniczyli policjanci z pododdziału antyterrorystycznego.

Do zdarzenia doszło kilka minut po północy w poniedziałek. Oficer dyżurny komendy w Rudzie Śląskiej odebrał dramatyczny telefon od kobiety, która stwierdziła, że mieszkający z nią mężczyzna wyciągnął pistolet i grozi, że będzie strzelał do domowników.

Na miejsce wysłano kilka policyjnych patroli oraz dyżurną drużynę antyterrorystów. Budynek został otoczony przez policję. Policjanci rozmawiali z mężczyzną przez kilka godzin - 37-latek nad ranem poddał się i otworzył drzwi. Okazało się, że terroryzował domowników pistoletem pneumatycznym.

Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania, w którym się zabarykadował, policjanci znaleźli dwie sztuki broni krótkiej pneumatycznej, śrut i kulki metalowe, pojemniki z gazem do wiatrówek oraz gaz łzawiący.
O dalszym losie 37-latka zadecyduje prokurator.

(KWP w Katowicach / mg)

fot. redakcja

/policja.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION