POWRÓT
     2016-09-29 00:00:00

Grupa rekonstrukcyjna zamiast rekonstrukcji rządu.


Z dużej chmury mały deszcz. Zapowiadana od zeszłego tygodnia rekonstrukcja zakończyła się wyrzuceniem jednego ministra - odpowiedzialnego za złą politykę finansową Pawła Szałamachy. Co to oznacza? Nic się nie zmieni, bo w rządzie pozostali Antoni Macierewicz, Mariusz Błaszczak czy Anna Zalewska.

Przewodniczący Klubu PO Sławomir Neumann skomentował w Sejmie te decyzję. - Premier Beata Szydło obiecała głęboką zmianę, a nic się nie zmieni, bo zostają Antoni Macierewicz, Mariusz Błaszczak i inni. Mamy do czynienia z żartem, na dodatek mało śmiesznym. Dzisiaj wiemy, że rząd Beaty Szydło to grupa rekonstrukcyjna, która udaje rząd – mówił Przewodniczący Neumann.

Miała być głęboka zmiana, a jest kosmetyka. Nadanie nowych uprawnień Mateuszowi Morawieckiemu doprowadzi do kryzysu w rządzie. - Mieszanie tabliczkami nie zmienia nic, dalej jest to polityka szkodliwa dla państwa - podsumował Sławomir Neumann.


/fot.arch.redakcji/
/www.platforma.org/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION