POWRÓT
     2013-01-13 00:00:00

Jechał ponad 200 na godzinę.


Patrol białobrzeskiej „drogówki” zatrzymał do kontroli bmw, którego 39-letni kierujący pędził drogą krajową nr 7 z prędkością ponad 200 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem oraz 26 punktami karnymi. W takiej sytuacji będzie musiał ponownie zdać egzamin na prawo jazdy.

Policjanci ogniwa ruchu drogowego białobrzeskiej Policji podczas patrolowania krajowej trasy ekspresowej w Falęcicach zauważyli bmw, które jechało bardzo szybko. Natychmiast udali się za pojazdem i dokonali pomiaru. Kierowca jechał z prędkością 158 km/h. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli. Włączyli sygnały błyskowo-dźwiękowe i ruszyli za autem. Kierowca pojazdu był tak „zajęty”, że nawet nie zauważył, że jedzie za nim nieoznakowany radiowóz. Na odcinku kilku kilometrów w miejscowościach Kolonia Promna i Lekarcice policjanci dokonali dwóch pomiarów prędkości, które dały wynik 196km/h i 222km/h. Po tym kierujący w końcu zareagował na sygnały radiowozu i zatrzymał się. Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 1000 złotych i naliczyli mu 26 punktów karnych.

źródło: KPP Białobrzegi

fot. redakcja

/policja.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION