POWRÓT
     2016-05-15 00:00:00

Już niedługo ruszają Juwenalia Raciborskie!


Już za niespełna kilka dni raciborscy studenci przejmą klucz do bram miasta. W dniach od 17 do 18 maja odbywać się będą Juwenalia Raciborskie. Co w tym roku przygotowano?

Pierwszego dnia na terenie miasta odbywać się będą liczne atrakcje sportowe. Wydarzenie rozpoczyna się grą miejską oraz wyścigami kajakowymi na przystani kajakowej. O godzinie 12:30 zabawa przenosi się na stadion PWSZ – tam na studentów czekać będą takie konkurencje jak: bitwa na balony, Fight Ball, Street Ball, turnieje: piłki nożnej, tenisa stołowego, oraz siłowania na rękę. Ponadto odbędzie się wielkie grillowanie. Z kolei na drugi dzień zaplanowano: happening artystyczny na raciborskim rynku oraz przemarsz studentów spod budynku PWSZ na teren Zamku Piastowskiego. O 17:00 ruszają koncerty. Wystąpią: DJ Juvson, Hurt, Labirytm oraz Grubson. – Zapraszamy studentów oraz mieszkańców do wspólnej zabawy. Odpocznijmy od pracy i nauki i dajmy porwać się zabawie – mówią organizatorzy.

Dokładną rozpiskę oraz wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie www.juwenaliaraciborskie.pl oraz na facebooku. (https://www.facebook.com/pwsz.rac.juwenalia/?fref=ts)


ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION