POWRÓT
     2012-03-13 00:00:00

Katowice. Kierownik banku zatrzymał bandytę.


Kierownik oddziału jednego z katowickich banków obezwładnił 43-letniego bandytę, który napadł na jego placówkę. Policjanci poszukują wspólniczki napastnika.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed 19 w oddziale banku przy ulicy Kościuszki. Tuż przed zamknięciem placówki do środka wszedł mężczyzna w towarzystwie kobiety. Mężczyzna wyciągnął pistolet i grożąc pracownicy, zażądał wydania gotówki. W tym momencie z zaplecza wszedł jej kierownik. Ruszył na napastnika i go obezwładnił. Towarzysząca bandycie kobieta uciekła, jest aktualnie poszukiwana. Bandyta trafił w ręce policjantów. W przeszłości był notowany za różne przestępstwa kryminalne. Znaleziony przy nim pistolet, to broń na naboje gazowe. Dzisiaj o dalszym losie zatrzymanego bandyty zadecyduje prokurator i sąd. Grozi mu dwunastsoletni pobyt w więzieniu. Kierownikowi banku, za jego postawę i zatrzymanie bandyty dziękujemy.

/www.katowice.slaska.policja.gov.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION