POWRÓT
     2012-08-02 00:00:00

Kolejna atrakcja w Warszawskim Tramwaju Promocyjnym.


Któż nie kojarzy kultowej polskiej komedii w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego „Nie lubię poniedziałku”. Fabuła filmu rozgrywa się w Warszawie, w poniedziałek i opowiada o feralnych perypetiach różnych przypadkowych ludzi w pechowy pierwszy dzień tygodnia, którzy tutaj mieszkają lub przyjechali do stolicy w interesach.

W ten weekend, 4-5 sierpnia - podczas podróży w Warszawskim Tramwaju Promocyjnym, który wyposażony jest w nowoczesny system multimedialny, pasażerowie zza okien będą mogli spoglądać na stolicę, zaś na monitorach w tramwaju oglądać właśnie ten właśnie film.

Warszawski Tramwaj Promocyjny powstał z myślą o warszawiakach oraz turystach zainteresowanych nietuzinkowym zwiedzaniem Warszawy w wyjątkowej atmosferze i komfortowych warunkach. Wagon jednorazowo zabiera 28 osób, dla wygody podróżnych tylko na miejscach siedzących, za cenę wg taryfy biletowej ZTM (także z Warszawską Kartą Miejską). Wejście do pojazdu i przejażdżkę będzie obsługiwał konduktor oraz młodzi pasjonaci z Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej.

W nadchodzący weekend tramwaj pojedzie zmienioną trasą: pl. Narutowicza, Raszyńska, NIK, Nowowiejska, Niepodległości, Chałbińskiego, al. Jana Pawła, rondo Radosława, Słomińskiego, most Gdański, Starzyńskiego, Jagiellońska, Park Praski, Stare Miasto, metro Ratusz-Arsenał, kino Femina, Wola Ratusz, Okopowa, Muzeum Powstania Warszawskiego, rondo Daszyńskiego, pl. Zawiszy, Ochota Ratusz, pl. Narutowicza.

Tramwaj kursuje w soboty i niedziele z pl. Narutowicza o godz.: 10.57, 12.27, 13.57, 15.27 oraz 16.57.

Emisja filmu w Warszawskim Tramwaju Promocyjnym jest pilotażowa, a o dalszym wyświetlaniu filmów zainteresowanie pomysłem wśród pasażerów.

/fot. raciborek.pl//um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa - Warszawa - Ochota


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION