POWRÓT
     2011-09-08 00:00:00

Konkurs EURO-EKO promujący środowiskowe inwestycje w regionie,


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza konkurs dla uczniów szkół średnich i studentów na najciekawszy plakat na temat środowiska i zmian jakie w nim następują dzięki wykorzystaniu środków programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy i kształtowania świadomości społeczeństwa na temat funduszy unijnych i ich roli w przekształcaniu środowiska naturalnego, a także promocja największego w historii Unii Europejskiej programu pomocowego „Infrastruktura i Środowisko”.

Jury, oceniać będzie trafność doboru tematu, pomysłowość i walory artystyczne prac, które należy składać do 25 listopada na adres: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice z dopiskiem „EURO-EKO”. Każda praca musi być podpisana przez autora. Należy do niej dołączyć zgłoszenie zawierające dane adresowe (wg załączonego wzoru), podpisane w przypadku niepełnoletniego uczestnika przez rodziców lub opiekunów.

Zgłoszony na konkurs plakat powinien być tematycznie związany z trzynastoma inwestycjami realizowanymi w województwie śląskim w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, dla których Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach jest Instytucją Wdrażającą. Wykaz projektów/inwestycji znajduje się w punkcie 5. regulaminu.

Rozstrzygniecie konkursu przewidziano na grudzień.

- regulamin konkursu
- zgłoszenie/wfosigw.katowice.pl/

/wfosigw.katowice.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION