POWRÓT
     2013-05-05 00:00:00

Kornowac. Potrącenie pieszego.


Raciborscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy przy ulicy Raciborskiej w Kornowacu. Kierujący BMW potrącił idącego poboczem mężczyznę, który w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 3.10. Kierujący samochodem osobowym marki BMW, 25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, jadąc w kierunku Raciborza potrącił idącego poboczem 47-letniego mieszkańca województwa opolskiego. Wstępne ustalenie policjantów wskazują na to, że pieszy idąc prawą stroną, prawdopodobnie zatoczył się i wpadł wprost pod nadjeżdżający samochód. Mimo gwałtownego hamowania, kierowca nie zdążył zatrzymać samochodu i uderzył w mężczyznę. Ranny w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie został przyjęty na oddział intensywnej terapii.

/raciborz.slaska.policja.gov.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION