POWRÓT
     2012-10-24 00:00:00

Korzystamy wszyscy – kampania o efektach unijnych funduszy .


Fundusze Europejskie – Każdy korzysta, nie każdy widzi to hasło kampanii promocyjnej, która 22 października 2012 r. wystartowała w telewizji i radiu. Kilka dni wcześniej rozpoczęły się działania popularyzujące informacje o Funduszach Europejskich w mediach społecznościowych.

Kampanie są jednym z wielu działań informacyjnych i promocyjnych ministerstwa, do których państwa członkowskie UE zostały zobowiązane zapisami prawa wspólnotowego. Obecna, startująca dzisiaj, jest odpowiedzią na wyniki prowadzonych regularnie przez MRR badań wiedzy Polaków o efektach unijnej pomocy w Polsce. Okazuje się, że o ile Polacy coraz więcej wiedzą o Funduszach Europejskich, to wciąż odczuwają niedosyt informacji, zwłaszcza dotyczących zmian, które dzięki środkom unijnym zaszły w ich najbliższym otoczeniu i w ich codziennym życiu.

Na potrzeby kampanii przygotowaliśmy pięć spotów telewizyjnych, pięć radiowych oraz specjalny spot do Internetu. Uruchomiliśmy nowe profile w mediach społecznościowych poświęcone Funduszom Europejskim, prowadzimy ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych działań popularyzujących rezultaty różnorodnych przedsięwzięć finansowanych ze środków unijnych.

Spoty będą emitowane w większości polskich stacji radiowych i telewizyjnych, natomiast w mediach społecznościowych profile Funduszy Europejskich można znaleźć na:

Facebook Strona
Twitter Strona
NK.pl
Google+
YouTube
Pinterest

/fot. redakcja/





/mrr.gov.pl/



















  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION