POWRÓT
     2018-02-21 00:00:00

Kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży ponad 27 tysięcy złotych.


Raciborscy śledczy ustalili złodzieja pieniędzy, które skradziono we wrześniu ubiegłego roku. Sprawcą tego przestępstwa okazał się obywatel Czech. Mężczyzna zabrał ze schowka samochodu pieniądze oraz bony płatnicze, warte ponad 27 tysięcy złotych.

Stróże prawa po przyjęciu informacji o przestępstwie podjęli szereg działań, mających na celu zatrzymanie osoby związanej z kradzieżą. Już pierwsze ustalenia śledczych z raciborskiej komendy wskazywały na to, że sprawcą może być obcokrajowiec. Dzięki współpracy międzynarodowej z czeską policją, po wykonanych badaniach kryminalistycznych, policjanci wpadli na trop osoby związanej z przestępstwem. Złodziejem okazał się 43-letni obywatel Czech. Mężczyzna jeszcze w styczniu br. usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy, za co grozi mu nawet 5 lat więzienia. Raciborscy odzyskali też skradzione pieniądze, które wróciły już do właściciela.

/fot.arch.redakcji//raciborz.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION