POWRÓT
     2017-12-07 00:00:00

Mateusz Morawiecki nowym premierem.


- Premier Beata Szydło na ręce Komitetu Politycznego PiS złożyła rezygnację z pełnionej funkcji, została ona przyjęta . Komitet Polityczny PiS na stanowisko premiera wysunął kandydaturę Mateusza Morawieckiego - powiedziała rzecznik PIS Beata Mazurek.

– My powiedzieliśmy o tym, że chcielibyśmy, żeby w rządzie zajmowała eksponowane stanowisko. Było głosowanie tajne, nie będę mówiła o kulisach. Mamy zaufanie do Kaczyńskiego. Zaufajmy człowiekowi, który ma wizję i strategię, aby Polska zyskała sukces – podkreśliła rzecznik.

Mateusz Morawiecki obecnie pełni funkcję wicepremiera, ministra rozwoju i ministra finansów. Wcześniej był prezesem Banku Zachodniego WBK, a także doradcą Donalda Tuska.

/ts/

/fot.arch.redakcji/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION