POWRÓT
     2012-08-15 00:00:00

Międzynarodowy letni kurs pianistyczny.


Od 19 do 26 sierpnia 2012 r. w Instytucie Muzyki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego letniego kursu pianistycznego (2012 International Piano Workshop). W ramach kursu zaplanowano koncerty uczestników i zaproszonych gości oraz zajęcia praktyczne, polegające na indywidualnej pracy z wykładowcami. Warsztaty poprowadzą: prof. UŚ przew. kwal. II st. Michał Korzistka, dyrektor Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego UŚ, prof. Jerzy Sterczyński, dziekan Wydziału Fortepianu, Klawesynu i Organów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz prof. Józef Stompel z Katedry Fortepianu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Kurs organizowany jest przez Stowarzyszenie „Via Musica” we współpracy z Uniwersytetem Śląskim. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Instytutu Muzyki UŚ.

/jsk/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION