POWRÓT
     2012-02-16 00:00:00

Mieszkanka Makowiska rozpoznała odnalezionego w Tatrach.


Policja w Jarosławiu weryfikuje sygnał dotyczący mężczyzny o nieustalonej tożsamości, odnalezionego w Tatrach. Jak wynika z informacji przekazanych jarosławskiej Policji, odnaleziony może być mieszkańcem wsi Makowisko koło Jarosławia. Policjanci rozmawiają z mieszkańcami tej miejscowości, by potwierdzić ten sygnał.

Wczoraj tuż po 16. z dyżurnym jarosławskiej komendy skontaktowała się mieszkanka Makowiska. Kobieta twierdziła, że widziała w telewizji komunikat dotyczący mężczyzny odnalezionego w górskim szałasie w Tatrach. Mówiła, że przedstawiony na zdjęciu mężczyzna przypomina jednego z jej sąsiadów. Dyżurny Policji wydrukował zdjęcia mężczyzny i wysłał do kobiety patrol. Po obejrzeniu fotografii mieszkanka Makowiska stwierdziła, że rozpoznaje mężczyznę. Mówiła, że człowiek, którego widzi na zdjęciach, przed laty był jej sąsiadem. Po raz ostatni widziała go dwa lata temu na pogrzebie jego matki w Makowisku. Potem według jej wiedzy wyjechał do Zakopanego. Mówiła również, że mężczyzna ten był miłośnikiem górskich wypraw.

Jarosławscy policjanci przekazali te ustalenia funkcjonariuszom z Zakopanego. Trwa ustalanie bliższych okoliczności mogących pomóc w potwierdzeniu tej informacji i ustaleniu tożsamości mężczyzny.

(KWP w Rzeszowie / mw)

/policja.pl/

/policja.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION