POWRÓT
     2012-01-27 00:00:00

Napadł na bank – znasz go?


Policjanci poszukują osób, które widziały sprawcę napadu na kasjerkę w banku przy ulicy Szosa Lubicka w Toruniu. Rabuś może mieć ok. 30 lat i krótkie włosy. Za przekazanie informacji, kto to jest wyznaczono nagrodę – 2000 złotych.

Wczoraj (25.01.2012), około godziny 10:35, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o załączeniu alarmu w placówce bankowej w Toruniu przy ulicy Szosa Lubicka.

Policjanci ustalili, że mężczyzna w wieku około 30 lat wszedł do banku, zastraszył kasjerkę i zmusił ją do wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki wybiegł z budynku.

Policjanci poszukują osób, które w rejonie pawilonów handlowych przy ulicy Szosa Lubicka, pomiędzy ulicą Wyszyńskiego a Ligi Polskiej, widzieli mężczyznę w wieku około 30 lat, o krótko ostrzyżonych włosach, ubranego w kurtkę w kolorze beżowym oraz spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim. Sprawca prawdopodobnie w okolicy szyi może posiadać tatuaż. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wyznaczył nagrodę w wysokości 2 tys. złotych dla osoby, która przekaże informacje pozwalające ustalić, kim jest mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy poniżej.

Osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefonicznie - z numerem alarmowym 997 lub 112.(KWP w Bydgoszczy / mg)/policja.pl/

/policja.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION