POWRÓT
     2015-09-01 00:00:00

Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele powodów do radości i satysfakcji.


Drodzy Uczniowie!


Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2015/2016 życzymy wszystkim sukcesów, wspaniałych przyjaźni, rozwijania pasji i zainteresowań. Życzymy, by poznawanie dziejów naszej cywilizacji, jak i nowych technologii pozwoliło Wam rozumieć współczesny świat.


Wśród nauczycieli znajdziecie na pewno osoby gotowe wspierać Wasze aspiracje. Ale przede wszystkim pamiętajcie, aby wymagać od siebie samych.


Ze szczególną serdecznością myślimy o uczniach, którzy po raz pierwszy przekroczyli dzisiaj próg szkoły. Rozumiemy emocje, jakie temu towarzyszą. Wierzymy, że w tych ważnych chwilach pierwszoklasiści będą mogli liczyć na życzliwość wychowawców, rodziców, koleżanek i kolegów.


Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy!


Proszę przyjąć życzenia, aby Państwa nauczycielski trud był otaczany poważaniem, społecznym uznaniem i życzliwością. Życzymy wiele satysfakcji i radości. Przekazując wiedzę i ucząc działania dla dobra wspólnego, kształtują Państwo kolejne pokolenia Polaków, wspierając rodziców w formowaniu postaw, od których zależy przyszłość naszej Ojczyzny.


Rodzicom życzymy zadowolenia z osiągnięć dzieci.


Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim Państwu, całej szkolnej społeczności, wiele powodów do radości i satysfakcji.Z serdecznymi pozdrowieniami,

Andrzej Duda

Agata Kornhauser-Duda

/fot.redakcja//Prezydent.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Edukacja - Prezydent - Andrzej Duda


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION