POWRÓT
     2018-01-12 00:00:00

Nikt z klubu poselskiego Nowoczesnej nie zagłosował przeciw projektowi Barbary Nowackiej.


Nikt z klubu poselskiego Nowoczesnej nie zagłosował przeciw projektowi Barbary Nowackiej – ratujmy Kobiety. Większość posłów Nowoczesnej zagłosowała za skierowaniem tego projektu do prac komisyjnych. Jednocześnie uważam za sytuację niedopuszczalną, że posłowie nie brali udziału w głosowaniu za skierowaniem tego projektu do prac w komisji. – powiedziała przewodnicząca klubu poselskiego Nowoczesna Kamila Gasiuk-Pihowicz. – Przepraszam za tę niedopuszczalną sytuację, w której opozycji zabrakło kilku głosów, alby skierować projekt Inicjatywy Ratujmy Kobiety do prac w komisji sejmowej. – dodała Gasiuk Pihowicz.

Podjęta została decyzja o nałożeniu na niegłosujących posłów Nowoczesnej kary finansowej w wysokości 1000 złotych. Pieniądze mają być wpłacone na cele charytatywne. Niegłosujący posłowie otrzymali także nagany. – Klub poselski Nowoczesna podjął także decyzję o powołaniu Rzecznika Dyscyplinarnego Klubu Nowoczesnej – powiedział poseł Witold Zembaczyński. Osoba wybrana na to stanowisko zostanie przedstawiona na kolejnym posiedzeniu Sejmu.

/fot.arch.redakcji//nowoczesna.org/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION