POWRÓT
     2012-02-16 00:00:00

Nowi członkowie Rady Gospodarczej.


W piątek premier Donald Tusk powołał w skład Rady Gospodarczej Jakuba Borowskiego, Pawła Durjasza, Macieja Relugę i Jacka Santorskiego.

Wraz z powołaniem nowych członków szef rządu odwołał z Rady Andrzeja Klesyka i Mateusza Morawieckiego, dziękując im za dotychczasową współpracę.

W czasie dzisiejszego posiedzenia, w którym wzięli udział byli i nowi członkowie, minister Tomasz Arabski przekazał w imieniu premiera podziękowania i wręczył akty powołania.

Jednym z tematów spotkania Rady była kwestia podniesienia wieku emerytalnego.

*** Rada Gospodarcza przy Prezesie Rady Ministrów została powołana 9 marca 2010 roku. W jej skład wchodzą ekonomiści, naukowcy i praktycy biznesu. Przewodniczącym Rady jest Jan Krzysztof Bielecki.

Podstawowym zadaniem Rady Gospodarczej jest przedstawianie premierowi niezależnej i obiektywnej opinii na temat bieżących i planowanych działań rządu.

/premier.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Donald Tusk

/premier.gov.pl/


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION