POWRÓT
     2012-03-10 00:00:00

Oświadczenie w sprawie wycofania się rządu z projektu ustawy metropolitalnej.


Z ogromnym żalem i rozczarowaniem przyjmujemy decyzję o wycofaniu się rządu z projektu uchwalenia ustawy metropolitalnej, o czym poinformował wczoraj minister administracji i cyfryzacji, Michał Boni.

Przypominamy, że była to obietnica złożona publicznie podczas kampanii wyborczej. Odpowiednia ustawa miała być uchwalona w ciągu 100 dni od dnia wyborów. Ręczyli za to posłowie Platformy Obywatelskiej z naszego regionu. Składali publiczne obietnice, że ustawa skierowana specjalnie na potrzeby naszego województwa zostanie przyjęta, jeśli tylko ich partia będzie rządzić.

Po raz kolejny okazało się, że PO potrafi jedynie składać obietnice bez pokrycia, a z ich realizacją ma problemy. Tym razem brak konsekwencji politycznej Platformy w wypełnianiu obietnic wyborczych odbił się na mieszkańcach Śląska. Wyrażamy z tego powodu oburzenie i żal.Z poważaniem

Prezydium Zarządu Śląskiego PJN

Marek Migalski

Adam Gawęda

Adam Skorwon

/www.stronapjn.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION