POWRÓT
     2013-01-14 00:00:00

Poddaj się kojącym brzmieniom We Trust.


"Surrender" to kolejna odsłona debiutanckiego albumu We Trust "These New Countries", który obfituje w delikatne chilloutowe brzmienie z pewną dozą nostalgii w tle. Portugalczycy po raz kolejny zaskakują utworem pozwalającym odpocząć od codziennej gonitwy i przenieść się w zaczarowany świat relaksu. Singiel "Surrender" to dawka dobrej muzyki z pod znaku portugalskich mistrzów Free pop’u. We Trust wierzą w pozytywną energię i z powodzeniem ją przekazują!

http://www.youtube.com/watch?v=6D3uIFuIfGc

Filarem zespołu jest Andr�entugal młody reżyser pochodzący z Portugalii, który w ramach odpoczynku od przemysłu filmowego postanowił zając się muzyką. Andr�raktuję swoją muzyczną przygodę jak wakacje spędzone w gronie najlepszych przyjaciół co ma ogromny wpływ na charakterystyczne brzmienie zespołu. Przez lata współpracował z najbardziej utytułowanymi portugalskimi zespołami takimi jak X-Wife, Old Jerusalem, The Weatherman, Mind da Gap, Os Tornados, Foge Foge Bandido, Teratron. W swoich tekstach Andr�dkrywa uniwersalne prawdy dotyczące życia, przyjaźni oraz otaczającego świata. Większość tekstów została napisana w burzliwym filmowym okresie jego życia, kiedy to jak młody twórca zaistniał w świecie srebrnego ekranu. Projekt We Trust znalazł się wśród 36 najbardziej perspektywicznych młodych zespołów naszego globu miesiąca stycznia według The Guardian. Debiutancka płyta "These New Countries" to po prostu doskonała zabawa muzyką w gronie przyjaciół.

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION