POWRÓT
     2016-05-16 00:00:00

Podrzuć do komunikacji - Kiss and Ride.


W siedmiu miejscach Warszawy wyznaczone zostały strefy postojowe K+R (Kiss and Ride). To miejsca, gdzie można zatrzymać samochód i zostawić pasażera aby ten dalej pojechał już komunikacją miejską.

Zarząd Transportu Miejskiego pilotażowo przygotował siedem stref K+R. Są one w pobliżu węzłów komunikacyjnych czy stacji metra, a więc w miejscach dogodnych przesiadek: przy węźle komunikacyjnym Młociny, Dworcu Wileńskim i Gdańskim oraz przy stacjach metra Wilanowska, Kabaty i Słodowiec. Strefy postojowe K+R (Kiss and Ride) to miejsca specjalnie wyznaczone do tego, aby ułatwić podwiezienie do komunikacji miejskiej. To właśnie tu można legalnie zatrzymać się, „dać buziaka” na do widzenia i pozostawić pasażera, aby ten ruszył w dalszą drogę tramwajem, autobusem czy metrem. Strefy K+R nie są miejscami gdzie wolno parkować – samochód będzie mógł stać tu nie dłużej niż 2 minuty, mówi o tym znak drogowy B35. Strefy K+R będą łatwo rozpoznawalne dzięki czytelnemu oznakowaniu. Jeśli będą się cieszyły dużym zainteresowaniem, ZTM nie wyklucza wyznaczenia ich również w innych miejscach.

/fot.redakcja//um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION