POWRÓT
     2017-10-11 00:00:00

Podziękowania dla wolontariuszy za EXPO 2017.


Andrzej Duda, chcąc podziękować wolontariuszom, którzy podczas Astana EXPO 2017 pracowali przy obsłudze Pawilonu Polski, zaprosił ich do Pałacu Prezydenckiego.

Gości, studentów polskich, a także zagranicznych - pochodzących z Kazachstanu, Kirgizji, Gruzji, Ukrainy i Białorusi, ale studiujących w Polsce, w imieniu głowy państwa przyjął Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski, który we wrześniu towarzyszył Prezydentowi podczas uroczystego otwarcia Narodowego Dnia Polski na Expo w Kazachstanie.

Minister nie ukrywał uznania dla wiedzy i kreatywności wolontariuszy, których profesjonalizm - jak ocenił - znacząco przyczynił się do sukcesu polskiej ekspozycji. W imieniu Andrzeja Dudy podziękował młodym ludziom za zaangażowanie w działania promujące Polskę na forum międzynarodowym.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Komisarz Generalny Sekcji Polskiej EXPO 2017 Andrzej Stefański.

(KP)

/fot.arch.redakcji//Prezydent.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Prezydent


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION