POWRÓT
     2015-04-29 00:00:00

Pokaz fontann na Podzamczu.


„Światła wody” to nowy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann. Przedstawicieli mediów zapraszamy po akredytacje na pokaz, którego premiera odbędzie się w piątek, 1 maja, o godz. 21.00.

Dodatkowe atrakcje w 3D

Nowy pokaz to nie jedyna niespodzianka przygotowana na ten sezon w Multimedialnym Parku Fontann. W poniedziałek, 27 kwietnia, rozpoczęły się prace nad wyjątkowym obrazem 3D, który powstanie na chodniku przy fontannie. Graffiti będzie nawiązywać do pokazu. Dzięki efektowi iluzji, zobaczymy podziemną sterownię, do której drogę wskazał Bazyliszek.

Efekt 3D będzie można uwiecznić robiąc zdjęcia ze wskazanego miejsca. Obraz skonstruowany jest tak, aby przechodniom, którzy zbliżają się do niego, ukazała się iluzja 3D. Za realizację tej plastycznej kreacji na Podzamczu odpowiadają artyści z Good Looking.

Pokaz fontann

Pokaz trwa 25 minut i będzie prezentowany w każdy piątek i sobotę od 1 maja do 26 września (w maju i we wrześniu o godzinie 21.00, w czerwcu, lipcu i sierpniu o godzinie 21.30).

Podczas majówki specjalny pokaz będzie można oglądać w 1 i 2 maja oraz wyjątkowo w niedzielę, 3 maja o godzinie 21.00.

Pokaz na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawy, przygotowała Stołeczna Estrada przy współpracy z Frameworx oraz Oase i Water System.

Partnerem pokazów specjalnych w Multimedialnym Parku Fontann jest LOTTO.

Multimedialny Park Fontann to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Od jego otwarcia w 2011 roku warszawskie Fontanny stały jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji stolicy, zarówno dla jej mieszkańców, jak i turystów. To kolejna nowoczesna wizytówka miasta. W ubiegłym roku pokaz obejrzało 800 tysięcy widzów.

Kalendarz pokazów dostępny na www.estrada.com.pl
/um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION