POWRÓT
     2012-02-16 00:00:00

Powiat raciborski. Śnieżyca doskwiera kierowcom.


W dniu wczorajszym, około godziny 11:20, na samborowickim odcinku drogi wojewódzkiej DW916, 25-letni mieszkaniec Śląska jadąc Renault Classic, spowodował kolizję z kierowanym przez obywatela Czech samochodem marki Skoda. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków.
Około godziny 15:10 również na trasie Racibórz-Samborowice (DW916), 19-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego doprowadziła do kolizji z nadjeżdżającym z naprzeciwka autobusem. W wyniku zdarzenia kierowca autobusu wjechał do rowu. Podobnie jak w poprzednim przypadku, kierowcy byli trzeźwi.
O godzinie 17:00, na ulicy Kozielskiej w Raciborzu, 26 letnia dziewczyna kierując Fiatem Seicento do prowadziła do kolizji z Mercedesem Vito. Zdarzenie zakończyło się mandatem karnym dla sprawczyni wypadku.

/ts/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION