POWRÓT
     2016-03-31 00:00:00

Poznaj plan miejscowy na skwerze Wiecha.


Projekt planu miejscowego rejonu Skweru im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha” został wyłożony do publicznego wglądu. Mieszkańcy Targówka mogą się z nim zapoznać m.in. w specjalnym pawilonie informacyjnym i online.

Plan miejscowy to scenariusz rozwoju miasta. Decyduje o jakości otoczenia, dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej mieszkańców mogło się z nim zapoznać w swojej okolicy - bezpośrednio w przestrzeni, której dotyczy ten dokument. Mieszkańcy Targówka mogą to zrobić w oparciu o rysunek, tekst i makietę - w specjalnym pawilonie informacyjnym na Skwerze im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Punkt konsultacyjny będzie działał codziennie, od 30 marca do 6 kwietnia w godzinach 11.00 - 17.00. A z projektantem planu będzie można porozmawiać w sobotę, 2 kwietnia w godzinach 11.00-17.00 oraz we wtorek, 5 kwietnia, w godzinach 12.00-16.00.

Do 27 kwietnia projekt planu jest dostępny online – na stronie konsultacje.um.warszawa.pl umieszczono bowiem tzw. geoankietę, która w przystępny sposób wyjaśnia zapisy projektu.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do dyskusji i uczestnictwa w procedurze uchwalania planu miejscowego. Wyłożenie potrwa do 6 kwietnia 2016 roku. Natomiast uwagi do projektu planu można zgłaszać pisemnie do Prezydenta m.st. Warszawy za pośrednictwem Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, do 27 kwietnia 2016 r.

1.
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego
(adres: http://www.architektura.um.warszawa.pl/plany-miejscowe)

/um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION