–,premier,Beata,Szydło,zwróciła,się,do,małopolskich,strażaków." />POWRÓT
     2016-05-15 00:00:00

Premier Beata Szydło na obchodach 130-lecia Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.


"Wasza służba jest najwyżej oceniana przez Polaków, jesteście obdarzeni największym zaufaniem, bo zawsze można na was liczyć" – premier Beata Szydło zwróciła się do małopolskich strażaków. Szefowa rządu wzięła udział w sobotnich obchodach Wojewódzkiego Dnia Strażaka połączonych ze 130-leciem Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.

Premier Beata Szydło uczestniczyła również w nadaniu sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz w uroczystości wręczenia odznaczeń i legitymacji małopolskim strażakom. "Jesteście zawsze gotowi, by być na straży, by być na służbie, by pomagać ludziom" – premier podziękowała strażakom zawodowym i ochotnikom za ich ofiarną służbę.

Państwo na straży bezpieczeństwa Polaków

Premier pogratulowała wszystkim odznaczonym i awansowanym strażakom. Przywołała przy tym ich motto: "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek". "To piękne zawołanie znane jest w całej Polsce, od Bałtyku po Tatry" – podkreślała. Jak dodała "służba strażaków musi być służbą bezpieczną". Chodzi nie tylko o awanse i wyróżnienia, ale także o nowoczesny sprzęt gwarantujący bezpieczeństwo ich zdrowia i życia w czasie akcji pożarniczych. "Rząd uczyni wszystko, byśmy w naszym domu, w Polsce, czuli się bezpieczni" – podsumowała szefowa rządu.

/fot.arch. redakcji//premier.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Premier


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION