POWRÓT
     2012-09-02 00:00:00

Prezydent do uczniów i nauczycieli.


Niech nowy rok szkolny stanie się przepustką ku lepszej przyszłości dla wszystkich polskich uczniów i wszystkich ich rodzin - powiedział prezydent Bronisław Komorowski z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2012/2013. Nauczycielom prezydent życzył jak najlepszych warunków pracy , a rodzicom, aby ich dzieci wychodziły do szkoły i wracały z niej uśmiechnięte.

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! Szanowni Rodzice!

To już ostatnie chwile wakacji. W tym roku łaskawość kalendarza objęła nimi także pierwsze dni września. Ale pierwszego września już tradycyjnie wszyscy myślami jesteśmy w szkole, przy początku nowego roku szkolnego. Życzę wszystkim, aby był to rok udany.

Szczególnie serdecznie zwracam się do tych, którzy rozpoczynają nowy etap edukacji, którzy po raz pierwszy przekroczą progi szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum. Nowym wyzwaniom zawsze towarzyszy dreszczyk emocji i obaw. Wszyscy te obawy doskonale pamiętamy z własnego życiorysu. Ale mimo wszystko te wyzwania są szansą na zdobycie nowych umiejętności, nowych doświadczeń, nowych znajomości i przyjaźni. Życzę Wam, abyście właśnie takie pozytywne emocje i doświadczenia spotkali w nowych miejscach nauki.

Zwracam się też do Wszystkich Nauczycieli. Wiem dobrze, ile kłopotów i trosk w pracy i w domu wiąże się z Państwa zawodem. Też pracowałem jako nauczyciel i z całego serca życzę Państwu, jak najlepszych warunków pracy, tak, aby suma nauczycielskich talentów i wysiłków odpowiadała dobrze na wyzwanie nowoczesności w systemie edukacyjnym.

Rodzicom życzę, aby ich dzieci zawsze wychodziły z domu i powracały ze szkoły uśmiechnięte.

Niech ten nowy rok szkolny stanie się przepustką ku lepszej przyszłości dla wszystkich polskich uczniów i wszystkich ich rodzin!

br/>
/Prezydent.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Bronisław Komorowski

/Prezydent.pl/


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION