POWRÓT
     2012-09-18 00:00:00

Przedłużony termin zgłaszania kandydatów do Społecznej Rady Kultury.


To ostatnia szansa, by zaangażować się w tworzenie miejskiej polityki kulturalnej – na zgłoszenia kandydatów do Społecznej Rady Kultury czekamy do końca tygodnia, czyli do 21 września.

Głównym kryterium, według którego wybierani będą na trzyletnią kadencję, (z możliwością jednej reelekcji) członkowie Rady, jest zaangażowanie w życie kulturalne stolicy, uznany dorobek artystyczny i/lub organizatorski oraz kompetencje. Zgłaszać i rekomendować kandydatów mogą zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, a więc m.in. fundacje i stowarzyszenia. Zgłoszenie musi zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, CV kandydata oraz minimum dwie rekomendacje. Aplikacje można składać zarówno w Biurze Kultury (ul. Niecała 2, pok. 329), jak i drogą elektroniczną, przesyłając skany podpisanych przez zgłaszającego, kandydata oraz rekomendującego dokumentów na adres kultura@um.warszawa.pl. Niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie www.konsultacje.um.warszawa.pl. Rada będzie organem społecznym, co oznacza, że jej członkowie za swoją pracę nie będą pobierać wynagrodzenia./um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION