POWRÓT
     2015-06-08 00:00:00

Raciborscy policjanci ratowali życie 22-letniego topielca.


Raciborscy policjanci ratowali życie 22-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który tonął w zbiorniku wodnym w Oborze.


Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17.00 na zbiorniku wodnym w Oborze. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia interwencji niezwłocznie udali się w rejon zbiorników wodnych znajdujących się w dzielnicy Obora. Na miejscu zastali leżącego młodego mężczyznę, który był już na brzegu. Natychmiast mundurowi włączyli się w czynności resuscytacyjne mające na celu przywrócenie podstawowych czynności życiowych tonącego. Jak ustalili policjanci tonącym był 22-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, który wraz ze znajomymi przyjechał nad wodę. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do raciborskiego szpitala.

Brak wyobraźni oraz brawura to realne zagrożenie życia i zdrowia ludzkiego wypoczywając nad zbiornikami wodnymi. Każdorazowo należy zachować rozsądek i przestrzegać podstawowe zasady bezpieczeństwa.

/raciborz.slaska.policja.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION