POWRÓT
     2018-01-06 00:00:00

Raciborska drogówka z nowoczesnym radarem.


Raciborscy Policjanci z drogówki zaprezentowali przdwczoraj najnowsze urządzenie służące do pomiaru prędkości pojazdów, którym będą posługiwać się w codziennej służbie. Do mundurowych ze śląskiej drogówki trafiło właśnie 30 takich urządzeń w tym również 1 do raciborskiej komendy. Już dziś sprzęt zostanie wykorzystany podczas krajowych działań "Prędkość". Nowoczesny radar oprócz pomiaru prędkości daje również możliwość wykonania zdjęcia mierzonego pojazdu.

TruCam LTI 20/20 to laserowy miernik prędkości, który został zaprezentowany wczoraj przez policjantów z raciborskiej drogówki. Nowoczesny radar oprócz pomiaru prędkości daje również możliwość wykonania zdjęcia mierzonego pojazdu. Teraz, każdy kierowca będzie mógł tuż po kontroli zobaczyć wynik zmierzonej prędkości jego samochodu wraz z dokumentującymi to wszystko filmem i zdjęciami. Przedstawiciele zainteresowanych redakcji wraz z fotoreporterami mieli możliwość zobaczyć nowoczesny radar, poznać schemat działania oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Główną zaletą urządzenia jest równoczesna dokładność pomiaru prędkości, precyzja przy wskazaniu mierzonego pojazdu oraz możliwość wytworzenia pełnej dokumentacji wideo wraz ze zdjęciami. Już dziś sprzęt zostanie wykorzystany przez mundurowych z raciborskiej drogówki podczas krajowych działań "Prędkość".

/fot.arch.redakcji//raciborz.slaska.policja.gov.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION