POWRÓT
     2015-07-03 00:00:00

Raciborska drogówka zatrzymała 25-letniego pirata drogowego.


Raciborscy policjanci z drogówki przedwczoraj około godziny 20.00 na ulicy Reymonta zatrzymali kierującego motocyklem m-ki Suzuki. Powodem kontroli drogowej była brawurowa i szybka jazda kierującego, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h tj. młody mężczyzna pędził motocyklem 109 km/h.

Piratem drogowym okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Jak ustalili funkcjonariusze nie była to jedyna wpadka 25-latka, gdyż kierował on motorem bez wymaganej kategorii dla danego pojazdu. W związku z obowiązującymi od 18 maja br. nowymi przepisami zaostrzającymi sankcję wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym mundurowi mężczyźnie zatrzymali prawo jazdy kat ,,B,, i sprawę przekazali do raciborskiego sądu. Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i wyobraźnię podczas kierowania swoimi pojazdami./raciborz.slaska.policja.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION