POWRÓT
     2015-05-01 00:00:00

Racibórz. 3 maja startuje Bieg bez Granic.


Miasto Racibórz zaprasza na kolejną edycję imprezy sportowo - rekreacyjnej "Bieg bez granic". Rywalizacja tradycyjnie będzie miała miejsce w dniu 3 maja na trasie biegnącej ulicami Miasta. 10 km – Bieg Główny, 3,7 km– Bieg Młodzieżowy, 3,7 km K i M, 3,7 km – Nordic Walking. O godz. 15.00 nastąpi start Biegu Młodzieżowego, 3,7 km K i M oraz Nordic Walking, natomiast o godzinie 16.00 planuje się start Biegu Głównego na 10 km K i M. Niewielkiej modyfikacji uległa w tym roku trasa biegu, start i meta umieszczone zostały przy ul. Wojska Polskiego na wysokości Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Obecnie zapisów do biegu należy dokonć w dniu zawodów w godzinach 13.00-14.00 pod warunkiem, że nie zostanie wcześniej zapełniona lista startowa poprzez rejestrację internetową.

Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w "Biegu bez granic" jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 20 zł (do dnia 15.04.2015r.) na podane w regulaminie konto. Wpłata po tym terminie i w dniu startu (w biurze zawodów) wynosi 30 zł.

Każdy startujący zawodnik otrzymuje numer startowy wraz ze specjalnym chipem mierzącym jego czas (elektroniczny pomiar czasu na trasie biegu). Po ukończonym biegu chipy należy zwrócić Organizatorowi.

W ramach organizowanej imprezy biegowej w dniu 3 maja w godzinach 14.30 - 18.00 wyłączone z ruchu kołowego zostaną następujące ulice: Wojska Polskiego ( od skrzyżowania ul. Karola Miarki do skrzyzowania ul. Nową , Plac Długosza, Drzymały z Opawską) Klasztorna, Opawska do Pl. Konstytucji 3 Maja, Wczasowa, Warszawska i Wileńska. Organizatorzy z góry przepraszają za ewentualne utrudniania w ruchu drogowym.

/OSiR//raciborz.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz - SPORT


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION