POWRÓT
     2014-07-02 00:00:00

Racibórz. Bezpieczniej na motorowerze.


Parada motorowerów, pokaz motocykli policyjnych i zabytkowych skuterów Lambretta – to jedne z atrakcji tegorocznej edycji akcji Bezpieczniej na motorowerze. Do wydarzenia dojdzie już 5 lipca na Zamku Piastowskim.

Akcja Bezpieczniej na motorowerze, która ostatnio gościła na zamku w listopadzie 2013 r., ma na celu poprawienie umiejętności, poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się na jednośladach, a także zachęcenia młodzieży do korzystania z tego środka transportu. Zbliżająca się edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

O godz. 11.00 rozpocznie się parada motocyklistów ulicami Raciborza z metą na zamkowym dziedzińcu. Kolejna edycja "Bezpieczniej na motorowerze" przed nami! W południe na dziedzińcu ruszą zajęcia teoretyczne. Obejmą spotkanie z instruktorem jazdy oraz policjantem. Wszystkie osoby biorące udział w warsztatach otrzymają pamiątkowe certyfikaty. Po zajęciach odbędzie się konkurs na najbardziej zadbany motorower. Będzie można zdobyć wartościowe nagrody, m.in. kaski motocyklowe ufundowane przez Motofrajdę. Na dziedzińcu pojawią się zabytkowe skutery Lambretta, policyjne motocykle z Komendy Policji w Rybniku, quad z Śląsko-Małopolskiej straży granicznej oraz Grupa SRC Motocykle. Podczas trwania imprezy będzie można zakupić akcesoria motocyklowe oraz ciepłe posiłki. Wydarzenie zostało objęte patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starostwa Powiatowego.

Bezpieczniej na motorowerze edycja 2014, 5 lipca 2014 r., godz. 12.00 Zamek Piastowski w Raciborzu./zamekpiastowski.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION