POWRÓT
     2017-04-20 00:00:00

Racibórz. Mrok wokół Prezydenta.


Okres Świąt Wielkanocnych zdaje się napawać optymizmem. Z korespondencji redakcji jednoznacznie wynika, iż przedstawiciele Zarządu Powiatu Raciborskiego wykazują się szczególną aktywnością. Tymczasem, wokół Prezydenta Miasta Racibórz zapanował swoistego rodzaju mrok.

Rzecznik prasowy Urzędu Miasta Racibórz zdaje się nie wywiązywać ze swych obowiązków (m.in. nie odpowiada w terminie na zadawane pytania), a plan pracy jakże znanego ze swej aktywności Prezydenta świeci pustkami. Wspomniany plan był rozsyłany także drogą mailową, jednak po zmianie na stanowisku rzecznika prasowego proces mailingowy wstrzymano (zapanowała dezinformacja).
Aktualnie, z informacyjnego punktu widzenia działalność Prezydenta owiana jest tajemnicą (albo Prezydent nic nie robi, albo media zostały odseparowane od jego działalności).

Urząd Miasta Racibórz wykazuje swoją aktywność m.in. poprzez aktualizację własnego serwisu internetowego. Na stronie placówki można przeczytać m.in. o festiwalu Intro. Przeglądając zawartość wspomnianej strony, można jednak odnieść wrażenie, iż plan pracy Prezydenta stał się kwestią drugorzędną względem np. losu byłej remizy strażackiej w Markowicach.

Z pozyskanych informacji wynika, iż za aktualizację serwisu odpowiedzialny jest rzecznik prasowy, którego poczynania zdają się niepokoić także samego Prezydenta. Podczas ostatniej konferencji prasowej, Prezydent nie krył swego zdumienia wobec treści i stylu prowadzenia serwisu internetowego Urzędu Miasta Racibórz.

/ts/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz - Mirosław Lenk


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION