." />POWRÓT
     2011-07-27 00:00:00

Racibórz. NIBY policjant.


26 lipca o godzinie 13:00 nieznany sprawca zapukał do jednego z mieszkań przy ulicy Wileńskiej i przedstawił się jako funkcjonariusz Policji.Starszy mężczyzna bez chwili namysłu wpuścił nieznajomego. Niestety po tej wizycie okazało się, że z mieszkania zniknęło 1.500,00 zł.

Rzecznik prasowy raciborskiej policji asp. Mirosław Szymański zwraca szczególną uwagę na zachowanie aspektów bezpieczeństwa. Przed wpuszczeniem do domu osób podających się za policjantów należy je poprosić o wylegitymowanie się lub zadzwonić na komisariat Policji.

W rozmowie z dziennikarzem Niezależnego Portalu Raciborskiego rzecznik dodaje,że nawet osoba z gazowni powinna nam się wylegitymować.

Pomóżmy Policji i legitymujmy mundurowych by nie było jak w piosence Andrzeja Rosiewicza "co raz więcej przebierańców" i "co raz trudniej o oryginał".

Zobacz: Andrzej Rosiewicz - Chłopcy radarowcy.

/johana/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION