POWRÓT
     2011-09-07 00:00:00

Racibórz. Oddaj sprzęt rtv/agd za roślinkę.


W ramach Ogólnopolskiej akcji "Sprzątania Świata" Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w Raciborzu we współpracy z firmami odbierającymi odpady komunalne w dniu 17 września 2011r. od godz. 9.00 do godz. 16.00 organizuje już V zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Wzorem ubiegłego roku będą dwa punkty zbiórki zlokalizowane na placu parkingowym w dzielnicy ostróg vis-a-vis kościoła i po raz pierwszy na placu Arki Bożka. Przynosząc odpady elektryczne i elektroniczne do punktu zbiórki będzie można otrzymać sadzonki roślin, które wzbogacą raciborskie ogrody przydomowe, działkowe i balkony lub oszczędnościową Świetlówkę kompaktową. Granty będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

Dzięki zaangażowaniu nas wszystkich będziemy mogli posprzątać Świat oraz zachować jego czystość dla przyszłych pokoleń./raciborz.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION