POWRÓT
     2014-07-07 00:00:00

Racibórz. Pokaz cyrkowy w wykonaniu Kafri Coctail pt. ,, The Kitchen Show''.


Z początkiem roku 2014 wystartowała Akademia Hula Hoop, autorski projekt Kafri Cocktail aka Agaty Piesiewicz. Jest on skierowany do wszystkich osób które chcą zakręcić się wokół tematu hula-hoop. Projekt obejmuje warsztaty, pokazy, porady eksperta, a nawet sklep z własnoręcznie wykonanymi obręczami. Dzięki Akademii Hula Hoop łatwiej będzie stawiać pierwsze kroki zarówno dzieciom jak i dorosłym. Autorzy projektu postawili sobie za cel wypromowanie Hula Hoop jako aktywności fizycznej oraz ciekawej formy spędzania wolnego czasu.
Akademia Hula Hoop Kafri Coctail zawitała również do Raciborskiego Centrum Kultury. 7 i 8 lipca w RCK odbywają się prowadzone przez Kafri Coctail warsztaty, a ich uczestnicy poznają tajniki hula hoop, obręczy, którą jak się okazuje można używać w o wiele ciekawszy sposób niż tylko monotonne kręcenie w talii.

Prowadząca warsztaty Agata Piesiewicz (na scenie jako Kafri Coctail) związana jest ze sceną cyrkową od około 10 lat. Jest założycielką, producentem i dyrektorem artystycznym Bandit Queen Circus. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w ramach projektów tańca z ogniem, obecnie jako animator, artysta cyrkowy, performer występuje (m.in. "It's a Freak Show", czy "The Kitchoen Show"), uczy, bawi publiczność szeroką paletą barw cyrku. Jej drugą pasją, zaraz obok tańca z hula hoop jest kostiumografia.

Niezależnie od uczestnictwa w warsztatach, zapraszamy wszystkich na pokaz iluzji, żonglerki i hula-hoop w wykonaniu Kafri Coctail pt.„The Kitchen Show”, który odbędzie się 8 lipca o godz. 18.00 w sali widowiskowej RCK.

Wstęp na pokaz wolny./rck.com.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION