POWRÓT
     2012-01-25 00:00:00

Racibórz. Pokazy tańca grup tanecznych RCK.


Zarówno kilkuletnie maluszki, jak i mamy, panie powyżej 25 roku życia zaprezentują swoje umiejętności taneczne na specjalnych pokazach tańca, na jakie zaprasza Raciborskie Centrum Kultury w najbliższy piątek o 18.00.

Swoje umiejętności zaprezentują wszystkie grupy, które szkolą się na warsztatach tanecznych pod okiem tancerki Manueli Krzykały.
- Zajęciami zainteresowane są kolejne panie, przychodzą do nas, pytają o szczegóły, mówia, że gdy zobaczą pokaz, na pewno zapiszą się na warsztaty
- uśmiecha się dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury Janina Wystub.

Manuela Krzykała pierwsze kroki w tańcu stawiała już jako 6-latka w grupie tanecznej "Uśmiech" w Tworkowie.
Przez lata zaliczyła wiele kursów tańca, kształciła się u gwiazd światowej sławy, co roku bierze udział w warsztatach u samego Piotra Galińskiego, jurora programu "Taniec z gwiazdami", a dziś z Manuelą Krzykałą można zatańczyć w Raciborskim Centrum Kultury.

Taniec dla instruktorki jest pasją. - Daje potężnego powera! Nie mogłabym w życiu robić nic innego jak tylko tańczyć, tańczyć, tańczyć! - przekonuje.

Wstęp jest wolny.

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION