POWRÓT
     2011-05-05 00:00:00

Racibórz. Postawa godna naśladowania.


Wykazał się odwagą i pozwolił wierzyć, że nadal można liczyć na czyjąś, bezinteresowną pomoc. Wczoraj Adam Mielniczyn był gościem prezydenta Raciborza. Zaproszony został do urzędu miasta razem z rodzicami mamą Emilią i tatą Piotrem. Mirosław Lenk prezydent Raciborza, osobiście gratulował Adamowi odwagi a doceniając ten bohaterski czyn, przekazał na jego ręce nagrodę - monitor LCD.

18 marca Adam z mamą byli świadkami kradzieży. Widzieli jak młody człowiek wyciąga starszemu mężczyźnie, poruszającemu się o kulach , przedmioty z kieszeni i ucieka. Adam udał się w pościg za złodziejem. Udało mu się go złapać. Pomogli mu w tym koledzy. Sytuacja rozgrywała się na parkingu hipermarketu Kaufland, tuż przy schodach. Złodziej uciekał w stronę PKS, schwytano go na wysokości ulicy Batorego i udało się zaprowadzić go na Komendę Straży Miejskiej.

Adam jest raciborzaninem, uczniem I klasy Zespołu Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu./raciborz.pl/

/raciborz.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION