POWRÓT
     2014-08-22 00:00:00

Racibórz. Pożegnanie lata w Parku Roth w śląskich klimatach.


13 wrzesnia od godz. 15.00 w Parku im. Miasta Roth raciborzanie będą mogli pożegnać lato i to w śląskich klimatach! Na popołudnie pełne atrakcji zaprasza Raciborskie Centrum Kultury, Miasto Racibórz oraz Radio Vanessa.

Letnie dni nieuchronnie będą musiały ustąpić jesiennym, więc tym bardziej warto pożegnać lato rozrywkowo! I to w miejscu, gdzie właśnie latem, w wakacje raciborzanie muzycznie spędzają każde popołudnie - w parku im. Miasta Roth.

Od godz. 15.00 raciborzanie będą mogli liczyć na bardzo atrakcyjny program - w tym roku w śląskich klimatach. Na początek program dla najmłodszych, a potem występy gwiazd muzyki śląskiej.
Przed raciborską publicznością wystąpi Damian Holecki - piosenkarz, kompozytor i aranżer. Laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitan Jack. Występował w koncertach Lata z radiem z Ryszardem Rynkowskim i T - Love. Znanych z takich przebojów, jak m.in.: "Mamo, dla Ciebie jestem", "Czerwone róże", "Jesteś aniołem", "Po prostu dziękuję", które przez wiele miesięcy okupywały pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych.

Na pożegnanie lata wystąpi też kabaret "To nie my", a po nim Mirek Jędrowski z zespołem. Należy do jednych z najbardziej popularnych i lubianych wykonawców śląskich. Wydał kilkanaście płyt, niektóre z nich zdobyły tytuł złotej. Największe przeboje to: "Serca dwa", "Jo nie wyjada stad", "Dzwon Anabergu". Koncertuje wraz z sześcioosobowym zespołem na estradach całej Polski zdobywając uznanie i sympatię słuchaczy. Jest autorem tekstów i muzyki do swoich piosenek, które podbijają listy przebojów wielu stacji radiowych oraz telewizyjnych m.in. TVP2, TVS Katowice, TVP Katowice i TVP Opole.

Imprezę poprowadzi znany radiowy prezenter Piotr Scholz./rck.com.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION